Psycholog online · Wirtualny Gabinet Psychologiczny jest przyjazny osobom LGBT+ 🌈 · Umów sesję: psycholog@psychetee.pl
SESJE PSYCHOLOGICZNE – Z KIM PRACUJĘ?
Młodzież

Młodzież

Na sesję indywidualną zapraszam rodziców, którzy są zaniepokojeni zachowaniem, przeżywanymi stanami jakich doświadcza ich pociecha oraz gdy dziecko ma trudności w przedszkolu lub szkole w relacjach rówieśniczych lub z nauczycielami.

Podczas sesji zadam pytania, które pozwolą mi lepiej zrozumieć sytuację po to by zasugerować najlepsze rozwiązania i wspólnie z Tobą podjąć dalsze działania. Pierwsza sesja odbywa się tylko z rodzicami (warto, żeby obydwoje wzięli udział w sesji on-line).

Prowadzę sesje indywidualne również z nastolatkami*. Zatem jeżeli Twoje dziecko zgłasza, że potrzebuje wsparcia, daj mu szansę na kontakt z psychologiem.

Osoby dorosłe

Osoby dorosłe

Na indywidualną sesję zapraszam osoby, które cenią sobie swoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne, chcą się rozwijać, lepiej poznać i rozumieć siebie, a także borykają się z trudnościami natury emocjonalnej, komunikacyjnej lub z kryzysem życiowym.

Zapraszam również osoby mające trudności m.in. z ocenami innych, porównaniami, niezdrowymi przekonaniami, doświadczają trudności w komunikacji, efektywnym odpoczynku, budowaniu relacji, asertywnym działaniu czy dbaniu o siebie*.

Jeżeli masz wątpliwości, czy współpraca z psychologiem to coś dla Ciebie zadzwoń i dopytaj lub umów jedną sesję. Dzięki temu wspólnie ze mną zastanowisz się, jakie działania będą dla Ciebie najlepsze.

Pary

Pary

Sesje dla par* (nie tylko małżeńskich) są skierowane do osób, którym zależy na ulepszeniu komunikacji między sobą, nabyciu kompetencji otwartej rozmowy o potrzebach i uczuciach z jednoczesną dbałością o potrzeby i uczucia drugiej strony.

Zapraszam również osoby przechodzące przez kryzys, zastanawiające się nad rozstaniem lub przeżywające życiowe zmiany (np.przeprowadzka, zmiana pracy, pozostanie rodzicami, budowanie związku w tzw. patchworkowej rodzinie).

Pomogę Wam zrozumieć co stanowi trudność w komunikacji, z czego wynikają Wasze reakcje oraz usunąć przyczyny konfliktu.

*Gabinet przyjazny osobom LGBT+ i ich bliskim

W JAKIM NURCIE PRACUJĘ?

„Umiejętność pracy z emocjami, by działały na naszą korzyść jest drogą do satysfakcji, zadowolenia z życia, a czasem do szczęścia”
~ fundament psychologi lifestylowej

Rozwijam innowacyjną, autorską metodę psychologii lifestylowej, której podstawowym założeniem jest całościowe (holistyczne) spojrzenie na człowieka. Przecież człowiek to zarówno emocje jak i ciało – a te dwa światy, są niczym system naczyń połączonych. Zapominanie o jednym z nich, szkodzi również temu drugiemu.

Dlatego podczas sesji mogę zadawać pozornie zaskakujące pytanie, dotyczące snu, diety, stylu życia, porannej czy wieczornej rutyny. Jednak wszystkie wszystkie one są bardzo istotne, w lepszym zrozumieniu przyczyn tego, co obecnie przeżywasz.

W pracy ze mną nie będziesz poświęcać zbyt dużo czasu na przeszłość. Ważne dla mnie jest to, co możesz zrobić teraz, mając takie zasoby jakie masz. Dlatego głównie skupiamy się na teraźniejszości.

Jestem psychologiem pracującym w nurcie psychologii pozytywnej (Martin Seligman, Mihaly Csikszentmihalyi). W pracy gabinetowej wykorzystuję również uważność (szczególnie MBSR), Racjonalną Terapię Zachowań (RTZ) oraz techniki oddechowe. Każda z nich może być stosowane  jako fundament pracy lub element wspierający.

TRENING RELAKSACYJNY

Trening relaksacyjny to moje autorskie narzędzie do pracy z ludźmi. Dzięki niemu odpoczniesz, poczujesz odprężenie i spokój, zarówno na poziomie ciała jak i na poziomie umysłu. To niezbędne, by całkowicie oderwać się od trosk, trudności, pośpiechu i problemów z którymi masz styczność każdego dnia. To inwestycja, która pozwoli na zregenerowanie systemu nerwowego oraz głęboki relaks.

Prawdopodobnie, jak większość osób, doświadczasz głębokiego relaksu zbyt rzadko.

Stworzyłam trening relaksacyjny, ponieważ jako psycholog i nauczyciel jogi wiem, jak ważny jest odpoczynek i odprężenie. Zarówno na poziomie ciała, jak i na poziomie umysłu. Dlatego podczas prowadzenia treningu, wykorzystuję m.in. psychologię pozytywną, uważność (mindfulness – szczególnie MBSR), różnorodne techniki oddechowe, trening Schlutza oraz trening Jacobsona. Wspomniane metody stosuję z uwzględnieniem wiedzy dotyczącej fizjologicznego i psychologicznego funkcjonowania człowieka.

Ile trwa trening relaksacyjny?

Indywidualny trening relaksacyjny trwa ok 30 minut.

Poprzedza go krótka, kilkuminutowa rozmowa dotycząca Twoich oczekiwań i potrzeb. Podczas rozmowy możesz powiedzieć z jakimi emocjami lub sytuacjami się zmagasz. To pomoże mi na stworzenie indywidualnego treningu wpisującego się w Twoje potrzeby. To jak głęboki relaks, szyty na miarę 😉

Jak wygląda trening relaksacyjny?

Podczas treningu relaksacyjnego wybierasz wygodną dla siebie pozycję – siedzącą lub leżącą.

W wybranej pozycji zamykasz oczy, żeby w pełni skupić się tylko na sobie, własnym oddechu, odczuciach płynących z ciała (fizycznych i psychicznych). Podczas całego treningu pozostajesz w wybranej pozycji, podążając za moim głosem.

Gdzie możesz odbyć trening?

Okazjonalnie prowadzę stacjonarne treningi relaksacyjne. Jeżeli są to spotkania otwarte informuję o tym na Facebooku.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego wsparcia, zapraszam na sesję on-line (WhatsApp, Skype, FaceTime). Wówczas trening będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Prowadzę treningi relaksacyjne dla firm.

CENNIK USŁUG ON-LINE

Indywidualna sesja psychologiczna

200zł

pakiet 4 sesji indywidualnych

650zł

Sesja psychologiczna dla par

250zł

Pakiet 4 sesji psychologicznych dla par

800zł

Trening relaksacyjny

60zł