Psycholożka online · Wirtualny Gabinet Psychologiczny Psyche Tee sojuszniczy z osobami LGBT+ i GSRD🌈 · Umów sesję: psycholog@psychetee.pl
SESJE PSYCHOLOGICZNE – Z KIM PRACUJĘ?
Młodzież

Młodzież

Na sesję zapraszam rodziców, którzy są zaniepokojeni trudnościami, zachowaniem czy trudnościami dziecka.

Podczas sesji zadam pytania, które pozwolą mi lepiej zrozumieć sytuację i zaproponować najlepsze rozwiązania. Pierwsza sesja odbywa się tylko z rodzicami (warto, żeby obydwoje wzięli udział w sesji on-line).

Prowadzę sesje indywidualne również z nastolatkami. Zatem jeżeli jesteś rodzicem który potrzebuje wsparcia lub rodzicem dziecka, które potrzebuje wsparcia, napisz do mnie.

Osoby dorosłe

Osoby dorosłe

Na sesję zapraszam osoby, które cenią sobie swoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne, chcą się rozwijać, lepiej poznać i rozumieć siebie, a także doświadczają trudności w obszarze emocjonali, myśli, komunikacji, seksualności czy też doświadczaja kryzysu.

Zapraszam również w przypadku trudności m.in. z ocenami innych, porównaniami, niezdrowymi przekonaniami, doświadczania trudności w komunikacji, efektywnym odpoczynku, budowaniu relacji, asertywnym działaniu czy dbaniu o siebie.

Jeżeli masz wątpliwości, czy współpraca ze mną to coś dla Ciebie, napisz do mnie krótką wiaodmość z opisem tego, z czym chciał_byś pracować/co chciał_byś zmienić.

Pary

Pary

Sesje dla par (nie tylko małżeńskich) są skierowane do osób, którym zależy na zmianie komunikacji między sobą, nabyciu kompetencji otwartej rozmowy o potrzebach i uczuciach, z jednoczesną dbałością o potrzeby i uczucia drugiej strony.

Zapraszam również osoby przechodzące przez kryzys, zastanawiające się nad rozstaniem lub przeżywające życiowe zmiany (np. przeprowadzka, zmiana pracy, pozostanie rodzicami, budowanie związku w tzw. patchworkowej rodzinie).

Pomogę Wam zobaczyć co można zmienić i w jaki sposób to zrobić.

Sojuszniczę osobom LGBTQIA+, GSRD i ich bliskim

W JAKI SPOSÓB PRACUJĘ?

„Umiejętność budowania wartościowej relacji z emocjami, myślami czy wspomnieniami, jest drogą do satysfakcjonującego życia, a czasem do szczęścia”
~ fundament psychologi lifestylowej

Rozwijam innowacyjną, autorską metodę psychologii lifestylowej, której podstawowym założeniem jest całościowe (holistyczne) spojrzenie na człowieka. Przecież człowiek to zarówno emocje, myśli jak i ciało – te światy jak system naczyń połączonych. Zapominanie o jednym z nich, szkodzi również temu drugiemu.

Dlatego podczas sesji mogę zadawać pozornie zaskakujące pytanie, dotyczące snu, diety, stylu życia, porannej czy wieczornej rutyny. Jednak wszystkie one są istotne w lepszym zrozumieniu przyczyn tego, co obecnie przeżywasz.

W pracy ze mną nie będziesz poświęcać zbyt dużo czasu na przeszłość. Ważne dla mnie jest to, co możesz zrobić teraz, mając takie zasoby jakie masz. Dlatego głównie skupiamy się na teraźniejszości.

Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej (Martin Seligman, Mihaly Csikszentmihalyi) oraz Terapia akceptacji i zaangażowania (ACT). W pracy gabinetowej wykorzystuję uważność (szczególnie MBSR, MBCR), Racjonalną Terapię Zachowań (RTZ), Terapię schematów oraz techniki oddechowe.

TRENING RELAKSACYJNY

Trening relaksacyjny to moje autorskie narzędzie, dzięki któremu odpoczniesz, poczujesz odprężenie i spokój, zarówno na poziomie ciała jak i na poziomie umysłu. To niezbędne by w codzienności zbudowac przestrzeń, która pozwala się nie martwić, nie skupiać na zadaniach, nie wracać do przeszłości. To inwestycja, która pozwoli na zbalansowanie systemu nerwowego oraz głęboki relaks.

Prawdopodobnie, jak większość osób, doświadczasz głębokiego relaksu zbyt rzadko.

Stworzyłam trening relaksacyjny, ponieważ jako psycholożka i nauczycielka jogi wiem, jak ważny jest odpoczynek i odprężenie. Zarówno na poziomie ciała, jak i na poziomie umysłu. Dlatego podczas prowadzenia treningu, wykorzystuję m.in. psychologię pozytywną, uważność (mindfulness – MBSR, MBCR), zadania z ACT, różnorodne techniki oddechowe, trening Schlutza czy trening Jacobsona. Wspomniane metody stosuję z uwzględnieniem wiedzy dotyczącej fizjologicznego i psychologicznego funkcjonowania człowieka.

Ile trwa trening relaksacyjny?

Indywidualny trening relaksacyjny trwa ok 30 minut.

Poprzedza go krótka, kilkuminutowa rozmowa dotycząca Twoich oczekiwań i potrzeb. Podczas rozmowy możesz powiedzieć z jakimi emocjami lub sytuacjami się zmagasz. To pomoże mi na stworzenie indywidualnego treningu wpisującego się w Twoje potrzeby. To jak głęboki relaks, szyty na miarę 😉

Jak wygląda trening relaksacyjny?

Podczas treningu relaksacyjnego wybierasz wygodną dla siebie pozycję – siedzącą lub leżącą.

W wybranej pozycji zamykasz oczy, żeby w pełni skupić się tylko na sobie, własnym oddechu, odczuciach płynących z ciała (fizycznych i psychicznych). Podczas całego treningu pozostajesz w wybranej pozycji, podążając za moim głosem.

Gdzie możesz odbyć trening?

Obecnie prowadzę treningi relaksacyjnie tylko w formie o-line (z wykorzystaniem np. WhatsApp czy Skype).

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego wsparcia, zapraszam na sesję on-line (WhatsApp, Skype, FaceTime). Wówczas trening będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Prowadzę treningi relaksacyjne dla firm.

CENNIK USŁUG ON-LINE

Indywidualna sesja psychologiczna

250zł

pakiet 4 sesji indywidualnych

850zł

Sesja psychologiczna dla par

250zł

Pakiet 4 sesji psychologicznych dla par

850zł

Trening relaksacyjny

60zł