17 maja 2023 odbyła się premiera książki Mai Heban „Godność, proszę. O transpłciowości, gniewie i nadziei” – oczami psycholożki. W ramach współpracy z wydawnictwem Krytyka Polityczna, mam dwie pozycje książki do zaoferowania w konkursie!
Książka Mai Heban, to pierwsza książka w Polsce napisana przez transpłciową osobę, na temat transpłciowości, niebinarności, człowieczeństwa, budowania relacji, społeczności i społeczeństwa. Więcej na temat tej książki przeczytasz w mojej recenzji „Godność, proszę. O transpłciowości, gniewie i nadziei” – oczami psycholożki.
W moim odczuciu to lektura obowiązkowa. Jeżeli chcesz się dowiedzieć nieco więcej o autorce, zapraszam do lektury tego artykułu Kim jest Maja Heban?.
Jak możesz wygrać książkę „Godność, proszę. O transpłciowości, gniewie i nadziei”?
Odpowiedz na pytanie „O czym najczęściej słyszysz w temacie transpłciowości?” wysyłając email na adres psychetee@gmail.com z dopiskiem KONKURS GODNOŚĆ PROSZĘ.
Konkurs trwa trwa do dnia 28.05.2023 r. do godz. 23:59. W pierwszej kolejności o wszelkich konkursach, dowiadują się osoby czytające mój newsletter. Jeżeli jeszcze nie ma Ciebie na liście,zachęcam do dołączenia.
Osoby biorące udział w konkursie zobowiązują się do:
- polubienia postu konkursowego w mediach społecznościowych (Instagram lub Facebook)
- odpowiedzi na pytanie w wiadomości mailowej wysłanej na adres psychetee@gmail.com w terminie trwania konkursu z dopiskiem KONKURS GODNOŚĆ PROSZĘ
Nagrodę w postaci dwóch książek w formie drukowanej, otrzymają dwie osoby, które wyłonie w konkursie.
Zasady konkursu
W konkursie mogą brać udział osoby, które:
- ukończyły 18 lat, bądące konsumentem w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego
- dobrowolnie podadzą adres pocztowy oraz numer telefonu, które zostaną wykorzystane w celu wysłania nagrody (bezpośrednio z Wydawnictwa Publicat)
Zachęcam Cię do skorzystania z tej okazji i wzięcia udziału w konkursie!
Podziękowania dla Wydawnictwa Krytyka Polityczna
Dziękuję za udostępnienie książki do przeczytania oraz możliwość zorganizowania konkursu. Książka napisana przez Maję Heban jest bardzo potrzebną pozycją na polskim rynku wydawniczym. Perspektywa osoby transpłciowej, urodzonej i mieszkającej w Polsce jest bezcenna.
Tak jak napisałam w recenzji, ta książka jest lekturą obowiązkową, dotyka bowiem bardzo głęboko człowieczeństwa, budowania relacji oraz tworzenia społeczności i społeczeństwa.
Mam nadzieję, że ta książka trafi do wielu czytelników, również tych, którym trudno jest zrozumieć transpłciowości czy niebinarność.


